Producenci

Cenniki do pobrania

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wydawnictwa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
ABC GITARY PWM J.Powroźniak
Cena: 46,90 zł
szt.

Najpopularniejszy podręcznik do nauki gry na gitarze. Na początku uczeń poznaje instrument: jego części składowe, sposoby trzymania gitary, oznaczenia palców i strun. We wstępie Powroźniak przedstawia również ogólne uwagi na temat wydobywania dźwięków i sposobów ćwiczenia. W dalszej części podręcznika uczeń poznaje tonacje, artykulację, sposoby gry wielodźwięków oraz w pozycjach i in. Ważnym elementem szkoły są również rozdziały zatytułowane "Powtarzamy wiadomości o muzyce" przy lekturze których uczeń systematyzuje zdobytą wiedzę.

Abecadło na keyboard cz.1 Mieczysław Niemira
Cena: 22,50 zł

Pierwsza część książki przeznaczona jest dla najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę gry od podstaw, pozwala ona na łatwe i systematyczne przyswajanie materiału.

 • Wydawnictwo Gama.
 • M. Niemira.
 • 60 str. A4.
 • Miękka oprawa.
Abecadło na keyboard cz.2 Mieczysław Niemira
Cena: 22,50 zł

Druga część nauki gry na keyboardzie przeznaczona jest dla osób które poznały podstawy techniki gry. Zawarte melodie uszeregowano wg. Stopnia trudności.

 • Wydawnictwo Gama.
 • Mieczysław Niemira.
 • 60 str. A4.
 • Miękka oprawa.
Dawne tańce i melodie 1 PWM
Cena: 24,90 zł
szt.

Niniejszy zbiór służyć ma jako przygotowanie do studiów większych form klasycznych, jak sonatiny, wariacje, sonaty itd. Zawiera on utwory wartościowe, a przy tym nietrudne, tak że można je stosować już w pierwszych latach nauczania. Chętnie też sięgnie po nie każdy kto grywa tylko dla własnej przyjemności. [Jan Hoffman, Adam Rieger]

Dawne tańce i melodie 2 PWM
Cena: 34,00 zł
szt.

Drugi zeszyt „Dawnych tańców i melodii” jest kontynuacją zbioru pod tym samym tytułem, zawiera jednak kompozycje trudniejsze, a obok drobnych utworów uwzględnia też większe formy. [Jan Hoffman, Adam Rieger]

Dawne tańce i melodie 3 PWM
Cena: 26,00 zł
szt.

Utwory zawarte w niniejszym zeszycie zgrupowano według narodowości kompozytorów - Francja, Włochy, Niemcy; pozwoli to uczniom dostrzec pewne odrębności stylistyczne. Taki układ nie pozwala na przestrzeganie zasady ścisłego stopniowania trudności; pedagog zdecyduje według swego uznania, w jakiej kolejności uczeń ma opracowywać utwory zbioru. [Jan Hoffman, Adam Rieger]

Do-re-mi-fa-sol Początki nauki gry na fortepianie PWM
Cena: 39,90 zł
szt.

"„Do-re-mi-fa-sol” uczy grać na fortepianie rozwijając równocześnie wrażliwość muzyczną dziecka. Przeprowadzam to na kolejnych utworach, przy których umieściłam uwagi dla dziecka, tak jakbym prowadziła z nim lekcje."

Elementarz na keyboard cz. I - Mieczysław Niemira
Cena: 15,00 zł
szt.

Elementarz na keyboard cz. I przeznaczony jest dla uczniów początkujących. Zawarte w nim utwory uszeregowane są według stopnia trudności. Przy utworach podane są rytmy i tempa.

 • Opracowanie:  Mieczysław Niemira
 • Ilość stron: 20
 • Format: 205 x 290 (A4)
 • Miękka oprawa
Elementarz na keyboard cz. II - Mieczysław Niemira
Cena: 15,00 zł
szt.

Elementarz na keyboard cz. II przeznaczony jest dla uczniów początkujących. Zawarte w nim utwory uszeregowane są według stopnia trudności. Przy utworach podane są rytmy i tempa.

 • Opracowanie:  Mieczysław Niemira
 • Ilość stron: 20
 • Format: 205 x 290 (A4)
 • Miękka oprawa
Gitara basowa bez tajemnic cz.1 - Andrzej Pluszcz szkoła na bass +CD
Cena: 69,00 zł
szt.

Andrzej Pluszcz
"Gitara basowa bez tajemnic cz.1" podręcznik do nauki gry na gitarze basowej

 / książka + płyta CD /

Gitara dla każdego Samouczek
Cena: 16,50 zł
szt.

Wydawnictwo Absonic. Autor Grzegorz Templin. Najpopularniejsza od wielu lat książka dla samouków. Rysunki 320 chwytów, 45 rodzajów bicia i 7 metod strojenia gitary, to jedynie jedna czwarta zawartości książki. 96 str. A5, miękka oprawa.

Do zestawu dołączona jest płyta DVD z lekcjami VIDEO.

Gitara ekstra klasa Tatiana Stachak
Cena: 49,00 zł
szt.

Gitara ekstra klasa jest kontynuacją bestsellerowej publikacji Gitara pierwsza klasa. Podręcznik adresowany jest do dzieci i młodzieży. W publikacji wprowadzone zostały zagadnienia techniczne realizowane w nauczaniu początkowym gry na gitarze, tj.: legato, barré, tremolo, apoyando, ozdobniki, gra w różnych pozycjach.

Gitara pierwsza klasa Tatiana Stachak
Cena: 49,00 zł
szt.

Podręcznik "Gitara pierwsza klasa" to publikacja dydaktyczna przeznaczona dla początkujących gitarzystów. Podręcznik adresowany jest głównie do najmłodszych dzieci w wieku od 5 do 10 lat. W publikacji tej znalazło się wiele nowatorskich rozwiązań, wśród nich warto wymienić m.in. zastosowanie metody polegającej na graniu w duecie ucznia i nauczyciela oraz wprowadzenie ćwiczeń z elementami improwizacji.

Gitara pierwsza klasa Tatiana Stachak PŁYTA CD
Cena: 15,00 zł
szt.

Płyta zawiera 36 kompozycji Tatiany Stachak z podręcznika Gitara pierwsza klasa, 12 kompozycji innych autorów z tej samej publikacji, a także trzy kompozycje Tatiany Stachak z publikacji Gitara ekstra klasa oraz Zaproszenie do walca. Wykonawcami utworów są Michał Nagy i Tatiana Stachak.

GITAROWE PIOSENKI - BIESIADA DRUGA
Cena: 11,00 zł
szt.

Kolejny śpiewnik z serii „Gitarowe piosenki”. W tym 36 tekstów piosenek biesiadnych z nadpisanymi symbolami akordów i diagramami chwytów gitarowych (śpiewnik nie zawiera nut).

GITAROWE PIOSENKI - BIESIADA PIERWSZA
Cena: 11,00 zł
szt.

Kolejny śpiewnik z serii „Gitarowe piosenki”. W tym 36 tekstów piosenek biesiadnych z nadpisanymi symbolami akordów i diagramami chwytów gitarowych (śpiewnik nie zawiera nut).

 ISBN 978-83-913429-8-5

64 strony, format 146 × 205 mm,

GITAROWE PIOSENKI cz. 1
Cena: 11,00 zł
szt.

Teksty wielkich przebojów polskiej muzyki rozrywkowej z nadpisanymi symbolami akordów i diagramami chwytów gitarowych.

GITAROWE PIOSENKI cz. 2
Cena: 11,00 zł
szt.

Część II zbioru tekstów wielkich przebojów polskiej muzyki rozrywkowej z nadpisanymi symbolami akordów i diagramami chwytów gitarowych.

Sklep jest w trybie podglądu

Przedstawione ceny w sklepie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 K.C.)  i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.


 

Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe