Producenci

Cenniki do pobrania

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Informacje o firmie

Firma pod nazwą PIANO-FORTE powstała w 1991 roku

Początkowo zajmowaliśmy się naprawą i strojeniem pianin i fortepianów z racji tego że Mirosław Gurgul jest absolwentem jedynego w Europie Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu o specjalności strojenie pianin i fortepianów.                                          

Oficjalne otwarcie pierwszego sklepu pod nazwą sklep muzyczny PIANO-FORTE , nastąpiło 2 listopada 1993 roku. Na początku sklep mieścił się w Lubinie przy ulicy Budziszyńskiej. W sierpniu 1994 roku został przeniesiony na ulicę Mieszka I nr 3 w centrum miasta ok. 50 metrów od lubińskiego ratusza gdzie jest do dnia dzisiejszego.

W 2000 roku został otwarty sklep w Legnicy który również istnieje obecnie w Legnicy przy ulicy Pocztowej 5A. Dzięki wyjazdom na międzynarodowe targi muzyczne do Frankfurtu n/Menem mamy stały kontakt z czołowymi firmami w branży muzycznej,    oraz produktami oferowanymi przez tych producentów. Wszystkie oferowane produkty zarówno w internecie jak i w sklepach stacjonarnych są nowe, dostarczone przez autoryzowanych przedstawicieli w Polsce danych marek, lub  bezpośrednio przez producentów.

Na wszystkie instrumenty, sprzęt nagłaśniający i dyskotekowy wystawiana jest pisemna gwarancja i jeśli jest obowiązująca dla danego produktu to również instrukcja w języku polskim.
Mamy nadzieję, że dalsze plany i zamierzenia firmy ułatwią państwu dostęp do dobrych instrumentów i sprzętu muzycznego oraz szeroko pojętej edukacji muzycznej.

Dokładamy starań razem z naszymi pracownikami, aby każdy kto zakupi u nas jakikolwiek produkt pozostał naszym stałym i wiernym klientem na zawsze.

 

       Z muzycznym pozdrowieniem Mirosław Gurgul

Sklep jest w trybie podglądu

Przedstawione ceny w sklepie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 K.C.)  i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.


 

Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe