Producenci

Cenniki do pobrania

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Gitara basowa bez tajemnic cz.1 - Andrzej Pluszcz szkoła na bass +CD

Podręczniki, tabele
69
PLN
Gitara basowa bez tajemnic cz.1 - Andrzej Pluszcz szkoła na bass +CD
Gitara basowa bez tajemnic cz.1 - Andrzej Pluszcz szkoła na bass +CD
Cena: 69,00 zł
Cena netto: 56,10 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

CEAB-94575

Producent:
MIDI MAX

Andrzej Pluszcz
"Gitara basowa bez tajemnic cz.1" podręcznik do nauki gry na gitarze basowej

 / książka + płyta CD /

Andrzej Pluszcz (1948 - 2005) - wirtuoz gitary basowej. Współpracował z zespołami "Breakout" Tadeusza Nalepy i "Guitar Workshop" Leszka Cichońskiego. Kompozytor i sideman; wykładowca klasy gitary basowej warsztatów w Bolesławcu, Jarocinie i Brodnicy. Lider zespołów "Crash" i "Recydywa Blues Band".

 OD AUTORA

Opracowując ten materiał oparłem się o metody stosowane w amerykańskich szkołach na bas oraz o własne doświadczenia dydaktyczne. Części I i II, zawierające w sumie 21 lekcji, przeznaczone są głównie dla początkujących basistów - myślę jednak, że również Ci z Was, którzy są bardziej zaawansowani znajdą w nich wiele ciekawego materiału, który pozwoli Wam doskonalić własne umiejętności.

Do każdej części kursu dołączona jest instruktażowa płyta CD. Nagrany na niej materiał zawiera większość ćwiczeń i przykładów z książki oraz ich omówienia. Dla tych z Was, którzy nie znają nut wszystkie ćwiczenia zostały zapisane w tabulaturze, co z pewnością ułatwi Wam naukę.

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu

Przedstawione ceny w sklepie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 K.C.)  i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.


 

Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe